Hakkımızda Sık Sorulan Sorular
Feyzoğlu

Sık Sorulan Sorular

  • Enerji tasarrufu sağlar.
  • Isı ve ses yalıtımı ile hayata konfor katar.
  • Sağlıklıdır. Haşere ve polenlere karşı koruma sağlar.
  • Yaşam alanlarını zenginleştirir, kullanım alanlarını arttırır.
Düz, L, U, yuvarlak yada çok köşeli olmak üzere her tür balkona sağlıklı bir şekilde uygulanabilir.
Cam balkon uygulaması, kanatların tümü içeriye açılabildiği için, kapalı iken dışarıda kalan bölüm, camlar içeri katlanınca içeride olacağı için temizlik çok rahat aynı zamanda balkonun içinde kalacağı için güvenlidir.
İmar mevzuatına uygundur. Hiç bir şekilde bir izin veya ruhsat gerekmeden yapılabilir, bu konu ile ilgili danıştay kararı bulunmaktadır. Katlanır ve tamamı açılabilir bu sistem güvenle uygulanabilir.
Güvenlik unsuru ön planda tutularak üretilmiştir. Çocukların kolayca açmalarına engel olabilmek için çift kilit sistemi uygulanır. Kilit sistemi balkon içerisinde olduğu için dışırıdan açılması mümkün değildir. Hırsızlığa karşı caydırıcı unsur oluşturur.
Bakım ve kullanım hassasiyetinize göre değişebilmektedir. Kullanılan malzemeler her koşulda kullanılabilmesi için tasarlanmaktadır. Bu şartlara uygun malzemeler kullanılmadığı zaman belirli bir süre sonra cam balkon sistemlerinde bozulmalar ve paslanmalar meydana gelebilir. Bu gibi durumlar yaşamamak için alanında uzman Feyzoğlu Cam Balkon'u tercih edebilirsiniz.
Bu içeriği paylaşın
HIZLI GEZİNTİ

Feyzoğlu Çünkü;